Vaše ohlasy

Toto je prostor pro Vás a Vaše myšlenky, o které se chcete podělit. Budu ráda, když mi sdělíte Vaše pocity a dojmy…

Nový vzkaz

 
 
 
 
 
Pole označené * jsou povinná. Vyhrazujeme si právo mazat urážlivé či k tématu nevhodné vzkazy.
Štěpán
Život je krásný, ale život s tebou ještě krásnější...
Zuzana
Úžasně tvoříš a vše, co děláš, má smysl. Víc takových lidí kolem...
Markéta
Pavli, moc Vám děkuji! Je pro mě krásné a naplňující cítit spojení se svým děťátkem! Dlouho jsem nevěděla, jak na to, a stačilo jedno setkání s Vámi a svojí cestu jsem našla. Jste úžasně inspirativní žena, která umí svým nadšením a radostí druhé nejen povzbudit, ale i "nakazit" Díky!
Lucie
Moc Vám děkuji za Vaše emaily, které mi odpověděly na všechny mé otázky a moc mě podpořily! Díky za Váš čas i ochotu, za rady, kterých si velmi cením a které nejen změnily můj pohled na těhotenství jako takové, ale pomohly mi také změnit svůj každodenní přístup, díky kterému jsem si těhotenství opravdu užila! DÍKY
Alena
Velké díky za ochotu a pomoc při vázání šátku! Nosíme a je to báječné!
Zdenka
Žiju krásnej život. Kamarádka mi říkala: " Dělej prostor, bude ještě krásnější..." A měla pravdu... Malování na bříško je další dimenzí krásy, lásky a jemnosti..Děkuju Pavlo - Bohyně se štětcem a barvičkami :-)
Petra
Děkuji za nádherné chvíle, které jsem mohla strávit se sebou a svým miminkem... chci prožívat víc a víc takových chvil, děkuji za inspiraci...
Prema
Stránky jsou nádherné, čisté, láskyplné, tak jako sama bytost, která je tvořila. Díky za to, že takové ženy jako je Pavla, existují.

 

Comments are closed